Náš TEAM skvelých lektorov

Danka

Zakladateľka školy Il Mondo

Ciao, come stai?

Touto vetou sa to všetko začalo na mojom prvom kurze taliančiny v inštitúte v Bratislave.  Som zakladateľkou našej jazykovej školy Il Mondo, ale stále sa aktívne podieľam na výučbe, pretože láska k jazykom a práca s ľudmi ma veľmi baví. Mojím cieľom bolo poskytnúť kvalitné vzdelávanie s odborníkmi na taliančinu, a teda učiť len jeden jazyk a poriadne.

Mám tiež štátnicu z taliančiny  na úrovni C2, čo je najvyšší možný level jazyka, ktorý sa dá certifikátom dosiahnuť . Taliansko a taliančina sa stali mojou srdcovkou. Od založenia našej školy sa pravidelne zúčastňujem aj polyglotských konferencií a školení, počas ktorých zbieram aj užitočné tipy, rady a triky ako sa učiť efektívnejšie, rýchlejšie a zábavne.

Angelika

Lektorka

Ciao!

Výrazný prízvuk, zaujímavá kultúra, pizza, pasta, lasagne – to všetko ponúka Taliansko. Chceli by ste aj vy byť spojení s touto čarovnou krajinou? Jednou z najlepších možností je naučiť sa taliančinu, s čím Vám veľmi rada pomôžem. Volám sa Angelika a taliančine sa venujem na vysokej škole v odbore tlmočníctvo-prekladateľstvo. Svoje vedomosti som si prehĺbila na Erasmus pobyte v Bari, kde som ochutnala jedlá ako focaccia alebo panzerotto. Chceli by ste zistiť, čo to je? Rada Vám to vysvetlím a podelím sa s vami o moje zážitky z cestovania, ktoré milujem. Teším na hodiny s vami!

Kristína

Lektorka

Buongiorno!

Máte radi spaghetti? Milujete dobré caffè? K tomu si radi dáte tiramisù? Ja tiež! Okrem toho je úžasné rozumieť ľuďom okolo vás, keď si toto všetko vychutnávate v prenádhernej Rome.

Že im nerozumiete? Tak to treba zmeniť! Ja vám v tom budem pomáhať, motivovať vás a nabádať k ďalším a ďalším pokrokom, aby jazyk Danteho či Bocelliho nebol len veľkou (krásnou) neznámou.

Tešte sa (okrem iného) na odporúčania na rôzne knihy, filmy a piesne „in italiano“ – tie zbožňujem!

Ci vediamo!

error: Content is protected !!