Náš TEAM skvelých lektorov

Danka

Zakladateľka školy Il Mondo

Ciao, come stai?

Touto vetou sa to všetko začalo na mojom prvom kurze taliančiny v inštitúte v Bratislave.  Som zakladateľkou našej jazykovej školy Il Mondo, ale stále sa aktívne podieľam na výučbe, pretože láska k jazykom a práca s ľudmi ma veľmi baví. Mojím cieľom bolo poskytnúť kvalitné vzdelávanie s odborníkmi na taliančinu, a teda učiť len jeden jazyk a poriadne.

Mám tiež štátnicu z taliančiny  na úrovni C2, čo je najvyšší možný level jazyka, ktorý sa dá certifikátom dosiahnuť . Taliansko a taliančina sa stali mojou srdcovkou. Od založenia našej školy sa pravidelne zúčastňujem aj polyglotských konferencií a školení, počas ktorých zbieram aj užitočné tipy, rady a triky ako sa učiť efektívnejšie, rýchlejšie a zábavne.

Angelika

Lektorka

Ciao!

Výrazný prízvuk, zaujímavá kultúra, pizza, pasta, lasagne – to všetko ponúka Taliansko. Chceli by ste aj vy byť spojení s touto čarovnou krajinou? Jednou z najlepších možností je naučiť sa taliančinu, s čím Vám veľmi rada pomôžem. Volám sa Angelika a taliančine sa venujem na vysokej škole v odbore tlmočníctvo-prekladateľstvo. Svoje vedomosti som si prehĺbila na Erasmus pobyte v Bari, kde som ochutnala jedlá ako focaccia alebo panzerotto. Chceli by ste zistiť, čo to je? Rada Vám to vysvetlím a podelím sa s vami o moje zážitky z cestovania, ktoré milujem. Teším na hodiny s vami!

Lívia

Lektorka

Ciao!

Ak sa aj ty zaujímaš o taliansku kultúru, chutí ti pizza a spaghetti carbonara, alebo si očarený talianskym temperamentom, teraz máš šancu naučiť sa tento krásny jazyk. Ja sa mu venujem už od strednej školy a vyskúšala som si ho v mestách ako Rimini, Bologna, Milano či antický Rím. Svoje vedomosti som si najviac rozšírila práve na Erasme v Rime, kde som sa venovala svojim záľubám, cestovaniu a spoznávaniu inej kultúry, učeniu sa nových jazykov. Tento pobyt ma inšpiroval ďalej pracovať s taliančinou. Teším sa na vás na našich kurzoch v Il Mondo.