Referencie od našich študentov

Ďaľšie referencie
Som rád,že som si vybral na doučko taliančiny práve Il Mondo . Sú tu výborní lektori s vynikajúcimi znalosťami. Na hodinách perfektne vysvetlia učivo, sú trpezliví, ustretoví a milí. Je radosť sa tu učiť! Hodiny sa dajú naplánovať individuálne čo je veľká výhoda. Človek si k učeniu nemusí nič zháňať, všetok potrebný materiál Il Mondo poskytuje zadarmo. Určite odporúčam túto jazykovku všetkým, ktorí hľadajú kvalitu v doučovaní.
MariánManažér logistiky
Som rada, že som si vybrala na doučko taliančiny práve Il Mondo. Sú tu výborní lektori s vynikajúcimi znalosťami. Na hodinách perfektne vysvetlia učivo, sú trpezliví, ustretoví a milí. Je radosť sa tu učiť! Hodiny sa dajú naplánovať individuálne, čo je veľká výhoda. Človek si k učeniu nemusí nič zháňať, všetok potrebný materiál Il Mondo poskytuje zadarmo. Určite odporúčam túto jazykovku všetkým, ktorí hľadajú najvyššiu kvalitu v doučovaní.
KristínaAsistentka vedenia firmy
Hodiny taliančiny v Il Mondo nie su nikdy nudné, vždy všetko perfektne vysvetlia a hodina ubehne ani neviete ako 🙂 už po krátkej dobe môžem povedat, ze vidím pokroky. Určite odporúčam! 
Veronika JamaríkováŠtudentka
S pomocou Il Mondo som počas uplynulých mesiacov oprášila zabudnuté vedomosti a ďalej napredujem. Lektori sú vždy perfektne pripravení s kopou učebných materiálov. Vďaka domácim úlohám pomáhajú študentom rozvijať vedomosti aj mimo hodín. Sú to veľkí profesionáli, zároveň však milí a ľudskí. Vrelo odporúčam.
DominikaFinančná manažérka
Som rád, že som si vybral na doučko taliančiny práve Il Mondo. Je tu výborná lektorka s vynikajúcimi znalosťami. Na hodinách perfektne vysvetlí učivo je trpezlivá, ustretová a milá. Je radosť sa s ňou učiť. Hodiny sa dajú naplánovať individuálne čo je veľká výhoda. Človek si k učeniu nemusí nič zháňať všetok potrebný materiál k učeniu škola dodá. Určite odporúčam Il Mondo pre všetkých ktorý hľadajú kvalitu v doučovani.
Marián VismekKoordinátor logistiky